Заклади ресторанного господарства поділяються на типи.

м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

Тип закладу визначається за сукупністю загальних характерних ознак торговельно-виробничої діяльності, до яких належать:

 

{Сучасна типізація закладів ресторанного господарства суттєво відрізняється від тієї, яка з'явилася вперше: корчма, шинок, харчевня, трактир. Їх характеристика наведена в глосарії. }

 

- асортимент продукції;

 

- рівень обслуговування;

 

- номенклатура надаваних послуг;

 

- рівень матеріально-технічної бази.

 

До сфери ресторанного господарства входять такі типи закладів: ресторан, бар, кафе, кафетерій, їдальня, закусочна, буфет, фабрика-заготівельня, фабрика-кухня, домова кухня, ресторан за спеціальними замовленнями (catering).


м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

Визначення типів закладів ресторанного господарства регламентується ДСТУ 4281:2004 "Заклади ресторанного господарства. Класифікація". Згідно з цим стандартом класифікація ресторанів за різними ознаками наведена на рис. 1.3.

м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

Ресторан - це заклад ресторанного господарства з різноманітним асортиментом продукції власного виробництва і закупних товарів, високим рівнем обслуговування та комфорту в поєднанні з організацією відпочинку і дозвілля споживачів.

 

У загальнодоступному ресторані продукцію та послуги може одержати будь-який споживач, у закритому - певний контингент: викладачі вищих навчальних закладів, службовці установ та промислових підприємств тощо.

 

Класифікація ресторанів

 

Рис. 1.3. Класифікація ресторанів

 

За часом обслуговування ресторани поділяються на заклади швидкого обслуговування і звичайні; за методами обслуговування - з обслуговуванням офіціантами і самообслуговуванням. Ресторан може бути повносервісним або спеціалізованим. Повносервісний ресторан - це заклад ресторанного господарства з обслуговуванням офіціантами та значною часткою фірмових, замовних страв і напоїв у продукції власного виробництва. Крім ресторану, повносервісними можуть бути бари і кафе. Спеціалізований ресторан спеціалізується на певному асортименті кулінарної продукції - рибний ресторан, ресторан національної кухні тощо.

 

 м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

До видів ресторанів належить і ресторан-бар.

 

Ресторан-бар - різновид ресторану, до складу якого входить бар, торговельний зал якого суміжний з торговельним залом ресторану, або барна стійка розміщується в торговельному залі ресторану.

 

Згідно із ДСТУ 4281:2004 "Заклади ресторанного господарства. Класифікація" в окрему групу виділено ресторан за спеціальними замовленнями (catering) - заклад ресторанного господарства, призначений для приготування і постачання готової їжі та організації обслуговування за спеціальними замовленнями. Такі заклади можуть обслуговувати бенкети, ділові зустрічі, весілля та інші свята у залах, офісах, на природі тощо. У Міжнародному стандарті галузевої класифікації видів економічної діяльності (ISIS) ООН окремо виділяють ресторан на замовлення (carry-out restaurants), ресторан-їдальню, вагон-ресторан. Ресторан на замовлення є різновидом ресторану, який пропонує продаж виробленої ним продукції на винос, як правило, з постачанням в інші місця. Ресторан-їдальня (commissary restaurants) - це різновид ресторану, який організовує харчування в організаціях. Вагон-ресторан - різновид ресторану, який організовує харчування споживачів послуг залізничних компаній та інших організацій залізничного транспорту.

 

{ДСТУ 4281:2004 "Заклади ресторанного господарства. Класифікація". - К: Держстандарт України. - С. 11}

 

 м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

Кафе - заклад ресторанного господарства з широким асортиментом страв нескладного приготування, кондитерських виробів і напоїв, в якому застосовується самообслуговування або обслуговування офіціантами. Класифікація кафе представлена на рис.

 м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

Класифікація барів, кафе, закусочних

 

Рис. 1.4. Класифікація барів, кафе, закусочних

 

Кафе можуть бути повносервісними або спеціалізованими. Розрізняють спеціалізовані кафе: кафе-кондитерська, кафе-морозиво, кафе-молочне, кафе-варенична, кафе-пельменна тощо.

 

Різновидом кафе є кав'ярня, кафе-бар, кафе-пекарня, чайний салон. У кав'ярні реалізують широкий асортимент кави із супутніми товарами. Характерною ознакою кафе-бару є наявність барної стійки в торговельному залі кафе або бару, суміжного з торговельним залом кафе. Відмінною ознакою кафе-пекарні є виробництво і продаж булочних та борошняних кондитерських виробів на місці. У чайному салоні пропонують широкий асортимент чаю, а також кондитерські, булочні і борошняні кулінарні вироби. Різновидом кафе є таверна, відмінна ознака якої - наявність страв національної кухні з широким та різноманітним асортиментом алкогольних напоїв, що продаються на розлив.

 

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

 

Кафетерій - заклад ресторанного господарства із самообслуговуванням та асортиментом страв нескладного приготування і напоїв, відмінною ознакою якого є наявність у торговельному залі торговельно-технологічного устаткування, призначеного для роздавання їжі. У навчальних закладах, установах, промислових підприємствах, об'єктах роздрібної торгівлі тощо кафетерій організовує споживання через кафетерійну стійку.

 

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Закусочна, шинок - заклади ресторанного господарства самообслуговування, де переважає асортимент гарячих і холодних закусок, страв нескладного приготування, призначений для швидкого обслуговування споживачів.

 

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Розрізняють спеціалізовані закусочні: галушечна, кулішна, дерунна, сосисочна, млинцева, пиріжкова, чебуречна, піцерія тощо

 

Бар - заклад ресторанного господарства, в якому алкогольні, безалкогольні, змішані напої, страви до них і закупні товари продають через барну стійку.

 

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Розрізняють спеціалізовані бари: винний, пивний, молочний, вітамінний, коктейль-бар тощо

 

Різновидом бару або ресторану є нічний клуб, який працює виключно у нічні години, з організацією різноманітних видовищ і розважально-танцювальних програм з музичним супроводом. Розрізняють нічні клуби з послугами дозвілля: кабаре, більярд, диско тощо. Різновидом бару або ресторану є пивний зал, де продають і організовують споживання широкого асортименту пива із супутною продукцією.

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

 

У Міжнародному стандарті галузевої класифікації видів економічної діяльності (ISIS) ООН виділяють такі види бару: пивні-садки, пивна, пивоварний бар, бар-закусочна.

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

 

Пивні-садки (brasseries, beer gardens) - вид бару, який продає і організовує споживання різноманітного асортименту пива і має озеленений торговельний зал.

 

Пивна (pub) - вид бару, який продає і організовує споживання алкогольних або безалкогольних напоїв, основним з яких є пиво.

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Пивоварний бар (brew pub) - вид бару, в якому варять, продають і організовують споживання пива на місці.

 

Бар-закусочна (snack bar) - вид бару із спеціалізацією за асортиментом закусок та сандвічів (закритих бутербродів).

 

Їдальня - заклад ресторанного господарства для обслуговування певного контингенту споживачів з різноманітним асортиментом продукції власного виробництва і закупних товарів, в якому страви можуть надавати у вигляді скомплектованих раціонів харчування (рис. 1.5).

 

Їдальня функціонує, як правило, за місцем роботи споживачів, у навчальних закладах, військових підрозділах, лікувальних та оздоровчих закладах і місцях соціальної підтримки малозабезпечених верств населення тощо.

 

Дієтична їдальня є різновидом їдальні з асортиментом страв дієтичного харчування.

 

Буфет - заклад ресторанного господарства з обмеженим асортиментом готових страв і напоїв, розміщений у спеціально обладнаному приміщенні або у приміщеннях залізничного, авто-, аеровокзалів тощо, де їжу споживають стоячи чи продають на винос

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

 

Класифікація їдалень і буфетів

 

 

Крім основних типів закладів ресторанного господарства, існує таке поняття, як "заклад швидкого обслуговування".

 

Заклад швидкого обслуговування - це вид закладу ресторанного господарства певного типу, в якому застосовується метод самообслуговування і пропонується обмежений асортимент продукції, що прискорює процес обслуговування.

 

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Фабрика-заготівельня - заклад ресторанного господарства, призначений для механізованого виробництва власної продукції та централізованого забезпечування нею інших закладів ресторанного господарства та об'єктів роздрібної торгівлі.

 

Фабрика-кухня - заклад ресторанного господарства, призначений для централізованого приготування і постачання готової продукції для споживання у різних місцях: в авіакомпаніях, пунктах "їжа на колесах", буфетах, закладах швидкого обслуговування тощо.

 

Домова кухня - заклад ресторанного господарства, призначений для виготовлення кулінарної продукції та продажу її домашнім господарствам. Цей заклад приймає від споживачів замовлення на кулінарну продукцію, булочні та борошняні кондитерські вироби, організовує консультації з питань приготування їжі та споживання її на місці.

 

Ресторани та бари поділяються на класи. Клас закладу визначається за сукупністю відмінних ознак закладу ресторанного господарства певного типу, які характеризують рівень вимог до продукції власного виробництва, закупних товарів, умов їх споживання, організації обслуговування та дозвілля споживачів.

 

За ступенем комфорту, рівнем обслуговування, обсягом надаваних послуг ресторани та бари поділяють на три класи: люкс, вищий та перший, які мають відповідати таким вимогам:

 

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

- характерною ознакою закладів ресторанного господарства класу "люкс" є вишуканість, витонченість інтер'єру, який створюється за індивідуальним проектом з використанням коштовних оздоблювальних матеріалів. Високий рівень комфортності, широкий вибір послуг, які складаються з обов'язкових та додаткових, асортимент, який повністю складається з оригінальних, вишуканих замовних та фірмових страв і виробів, у тому числі з делікатесних продуктів, страв іноземної кухні, виготовлених з екзотичної сировини, - для ресторанів; широкий вибір замовних та фірмових напоїв, коктейлів - для барів;

 

- характерною ознакою закладів ресторанного господарства класу "вищий" є оригінальність, своєрідність інтер'єру, що створюється з урахуванням індивідуальних особливостей підприємства, вибір послуг, комфортність, різноманітність асортименту, в якому не менше половини складають оригінальні, вишукані замовлені та фірмові страви і вироби - для ресторанів; широкий вибір фірмових та замовлених напоїв і коктейлів - для барів;

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

- характерною ознакою ресторанів класу "перший" є гармонійність, комфортність, різноманітний вибір послуг, асортимент страв, до якого входять фірмові страви та вироби, напої нескладного приготування; барів - набір напоїв, коктейлів нескладного приготування, у тому числі фірмових.

 

Інші заклади ресторанного господарства на класи не поділяються.

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Ресторан "СТЕЙК ХАУС" (СВ)

Запись за 22.05.2017 12:24:12 +0300 (Пн, 22 май 2017)
Запрошуємо скуштувати новинки нашого меню!
>> Далее

Запись за 19.05.2017 12:53:07 +0300 (Пт, 19 май 2017)
Єдина страва , котра нiколи не вийде з моди - стейк! З телятини, свинини, птицi та риби... Звiдки пiшла ця страва та якi види iснують? 1. Слово "стейк" прийшло до нас з англiйської мови. Переклад його " шматок". Спочатку так називали великi шматки, котрi готують на великому вогнi. 2. Для стейкiв використовують лише елiтне мясо молодих бичкiв (вiд року до пiвтора ). 3.Згiдно американскiй системi iснують наступнi види стейкiв: - Extra-rare чи Blue (ледве пiдiгрiтий, але не холодний,сирий стейк) -Rare (непросмажене м'ясо с кров'ю, обсмажене ззовнi та сире всерединіi) -Medium rare (з соком яскравого кольору) -Medium (середньої прожарки) -Medium well (майже просмажене) -Well done (повнiстю просмажене м'ясо). 4. Великий вклад в популяризацiю стейка внесла Америка. Класичний стейк рахують нацiональною американською стравою Надiємось ,у Вас прокинувся апетит! Чекаємо Вас в гостi! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

Запись за 19.05.2017 08:57:07 +0300 (Пт, 19 май 2017)
Бажаємо усім гарного дня!
>> Далее

Запись за 17.05.2017 14:56:19 +0300 (Ср, 17 май 2017)
Не пропусти! Великий футбол на великому екрані! Вже сьогодні о 21.00 відбудеться запекла боротьба між Шахтарем та Динамо за "Кубок України". Буде круто! Замовлення столиків за номером 096 9471313.
>> Далее

Запись за 17.05.2017 11:55:37 +0300 (Ср, 17 май 2017)
Бажаємо усім гарного дня! Запрошуємо на смачний обід!
>> Далее

Запись за 16.05.2017 11:28:58 +0300 (Вт, 16 май 2017)
Наше меню багате стравами європейської кухні😋 Ситна та смачна карбонара - точно підніме вам настрій на цілий день😄😌
>> Далее

Запись за 15.05.2017 11:20:04 +0300 (Пн, 15 май 2017)
Бажаємо усім вдалого початку тижня!
>> Далее

Запись за 14.05.2017 11:27:14 +0300 (Вс, 14 май 2017)
Сьогодні День матері. Ми вітаємо усіх матерів зі святом! Дякуємо Вам за все, що Ви робите! Саме Ваша робота є найкраща та найважча на світі! Ми любимо Вас!!! Спасибі за ласку, за щире тепло Недоспані ночі, турботи й добро. Здоров’я міцного Вам зичимо щиро, Здоров'я та щастя, тепла і добра, Любові і радості, злагоди й миру! Запросіть маму на вечерю у ресторан "Стейк Хаус". У нас найсмачніші стейки, приготовані на аргентинському грилі; власна кондитерська, яка приємно здивує неймовірно смачними тортами та тістечками; страви європейської та японської кухні! Для замовлення столика телефонуйте за номером 096 947 13 13 #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax http://birthdaysv.jimdo.com/
>> Далее

Запись за 13.05.2017 14:42:54 +0300 (Сб, 13 май 2017)
Мама - це найрідніша та найважливіша людина в житті кожного. Саме вона піклується про нас з дитинства аж до старості. Щороку другої неділі травня відзначається День матері. Його варто відзначати по-особливому. Зробіть мамі подарунок, нехай невеличкий, своїми руками, подзвоніть їй та скажіть найголовніші слова. Запросіть маму на вечерю у ресторан "Стейк Хаус". У нас найсмачніші стейки, приготовані на аргентинському грилі; власна кондитерська, яка приємно здивує неймовірно смачними тортами та тістечками; страви європейської та японської кухні! Для замовлення столика телефонуйте за номером 096 947 13 13
>> Далее

Запись за 12.05.2017 11:25:49 +0300 (Пт, 12 май 2017)
Найкращий відпочинок у "Стейк Хаус"!) Запрошуємо гарно провести час у колі рідних та друзів.
>> Далее

Запись за 12.05.2017 00:34:48 +0300 (Чт, 11 май 2017)
ДРУЗІ, І НЕ СПОДІВАЙТЕСЬ, що #Школа_Фандрайзингу дасть про себе забути!😄 Додамо ще трохи ностальгії 😱💭 ЛОВІТЬ!!! І то добре ловіть альбом фоточок з проекту, поки, як кажеться, ще "тепленькі"!🤗👇 https://vk.com/album-136920414_243508475 ➕ Чекаємо на Ваші враження, відгуки і спогади про #ШФ, котрі ви можете написати у "запропоновані новини" нашої групи [club136920414|Молодь за Краще Майбутнє] P.S. Висловлюємо подяку нашим фотографам, які доклали багато зусиль і пам'яті на фотоапараті, аби ваші спогади про Школу залишились у світлинах також: [id354064273|Kaріні Войнаровській] і [id133539230|Насті Міклуш] 👏
>> Далее

Запись за 11.05.2017 11:38:26 +0300 (Чт, 11 май 2017)
Вболіваємо за наших на "Євробаченні" на великому екрані у ресторані "Стейк Хаус". Нагадаємо, другий півфінал Євробачення-2017 відбудеться сьогодні 11 травня, а фінал – у суботу, 13 травня. Український рок-гурт O. Torvald з піснею Time виступить одразу у фіналі. Замовлення столиків за тел. 096 947 1313
>> Далее

Запись за 10.05.2017 17:57:29 +0300 (Ср, 10 май 2017)
Запрошуємо переглянути великий футбол на великому екрані та скуштувати смачні страви у "Стейк Хаус" сьогодні о 21.45. Півфінал Ліги Чемпіонів - Атлетико-Реал Мадрид. Буде круто! Замовлення столиків за номером 096 9471313.
>> Далее

Запись за 09.05.2017 10:47:15 +0300 (Вт, 09 май 2017)
Запрошуємо переглянути великий футбол на великому екрані та скуштувати смачні страви у "Стейк Хаус" сьогодні о 21.45. Півфінал Ліги Чемпіонів - Ювентус-Монако. Буде круто! Замовлення столиків за номером 096 9471313.
>> Далее

Запись за 08.05.2017 16:17:12 +0300 (Пн, 08 май 2017)
Увага, зацікавленість, пристрасть та дія💁 Сьогодні в рамках "Школи Фандрайзингу" Роксолана Іванова провела захопливу лекцію-тренінг на тему "співпраця з бізнесом". Учасники не лише дізналися про правильний підхід до бізнес-посадовців, а й зуміли втілити набутий досвід на практиці👌 Цікаво, чи не так? Адже з кожною наступною лекцією шасливчики "Школи Фандрайзингу" все більше і більше поринають у дану сферу. Тож зовсім скоро на Хмельницький очікується наплив успішних проектів💫
>> Далее

Запись за 08.05.2017 16:17:00 +0300 (Пн, 08 май 2017)
Петиції, листи та правильний підхід до влади від МКМ🙇 А ми продовжуємо "Школу Фандрайзингу". І наступною на черзі лекція про співпрацю з владою від Альони Берези. Лише за годину ми дізналися про більшість основних складових правильної співпраці з відповідними органами влади та занотували чимало корисних посилань для подальшого ознайомлення💬 Отож, сьогодні в Хмельницькому з'явилась команда гуру в співпраці із владою. А чого ви чекаєте від "Школи Фандрайзингу" завтра?👀
>> Далее

Запись за 07.05.2017 13:47:47 +0300 (Вс, 07 май 2017)
А Ви вже скуштували смаколики з нашого нового меню? Запрошуємо поласувати ними вже сьогодні!
>> Далее

Запись за 06.05.2017 21:35:14 +0300 (Сб, 06 май 2017)
#Успєх Школи Фандрайзингу вже близько💫 Сьогодні, 6 травня, розпочалася перша "Школа Фандрайзингу" від МКМ. Активний тимбілдинг, нові знайомства та друзі, а також цікава та повчальна лекція на тему "проектного менеджменту". Зі вступною лекцією "Школи Фандрайзингу" виступив [id13299357|Владислав Гребенюк] - голова правління [club136920414|ГО "Молодь за краще майбутнє"]. За короткий час учасники дізналися про основні складові проектного менеджменту та ознайомилися з універсальною системою SMART💭. Новий досвід та нові можливості від "Школи Фандрайзингу", детальніше про які в наступних публікаціях спільноти МКМ😉
>> Далее

Запись за 06.05.2017 10:52:05 +0300 (Сб, 06 май 2017)
Ресторан "Стейк Хаус" бажає усім гарних вихідних! Чекаємо в гості на найсмачніші стейки!
>> Далее

Запись за 05.05.2017 16:40:34 +0300 (Пт, 05 май 2017)
Бажаєте зробити своїй другій половинці приємне? Ресторан "Стейк Хаус" допоможе вам у цьому. Романтична атмосфера, затишний інтер`єр та безперечно оригінальна та смачна кухня - це те, що зробить ваш вечір незабутнім. Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13
>> Далее

новотна лента ресторан "Стейк Хаус" Хмельницький

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Кафе, рестораны и бары на карте Хмельницка UkrNET - поисково-информационный ресурс Индекс цитирования.