Заклади ресторанного господарства поділяються на типи.

м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

Тип закладу визначається за сукупністю загальних характерних ознак торговельно-виробничої діяльності, до яких належать:

 

{Сучасна типізація закладів ресторанного господарства суттєво відрізняється від тієї, яка з'явилася вперше: корчма, шинок, харчевня, трактир. Їх характеристика наведена в глосарії. }

 

- асортимент продукції;

 

- рівень обслуговування;

 

- номенклатура надаваних послуг;

 

- рівень матеріально-технічної бази.

 

До сфери ресторанного господарства входять такі типи закладів: ресторан, бар, кафе, кафетерій, їдальня, закусочна, буфет, фабрика-заготівельня, фабрика-кухня, домова кухня, ресторан за спеціальними замовленнями (catering).


м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

Визначення типів закладів ресторанного господарства регламентується ДСТУ 4281:2004 "Заклади ресторанного господарства. Класифікація". Згідно з цим стандартом класифікація ресторанів за різними ознаками наведена на рис. 1.3.

м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

Ресторан - це заклад ресторанного господарства з різноманітним асортиментом продукції власного виробництва і закупних товарів, високим рівнем обслуговування та комфорту в поєднанні з організацією відпочинку і дозвілля споживачів.

 

У загальнодоступному ресторані продукцію та послуги може одержати будь-який споживач, у закритому - певний контингент: викладачі вищих навчальних закладів, службовці установ та промислових підприємств тощо.

 

Класифікація ресторанів

 

Рис. 1.3. Класифікація ресторанів

 

За часом обслуговування ресторани поділяються на заклади швидкого обслуговування і звичайні; за методами обслуговування - з обслуговуванням офіціантами і самообслуговуванням. Ресторан може бути повносервісним або спеціалізованим. Повносервісний ресторан - це заклад ресторанного господарства з обслуговуванням офіціантами та значною часткою фірмових, замовних страв і напоїв у продукції власного виробництва. Крім ресторану, повносервісними можуть бути бари і кафе. Спеціалізований ресторан спеціалізується на певному асортименті кулінарної продукції - рибний ресторан, ресторан національної кухні тощо.

 

 м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

До видів ресторанів належить і ресторан-бар.

 

Ресторан-бар - різновид ресторану, до складу якого входить бар, торговельний зал якого суміжний з торговельним залом ресторану, або барна стійка розміщується в торговельному залі ресторану.

 

Згідно із ДСТУ 4281:2004 "Заклади ресторанного господарства. Класифікація" в окрему групу виділено ресторан за спеціальними замовленнями (catering) - заклад ресторанного господарства, призначений для приготування і постачання готової їжі та організації обслуговування за спеціальними замовленнями. Такі заклади можуть обслуговувати бенкети, ділові зустрічі, весілля та інші свята у залах, офісах, на природі тощо. У Міжнародному стандарті галузевої класифікації видів економічної діяльності (ISIS) ООН окремо виділяють ресторан на замовлення (carry-out restaurants), ресторан-їдальню, вагон-ресторан. Ресторан на замовлення є різновидом ресторану, який пропонує продаж виробленої ним продукції на винос, як правило, з постачанням в інші місця. Ресторан-їдальня (commissary restaurants) - це різновид ресторану, який організовує харчування в організаціях. Вагон-ресторан - різновид ресторану, який організовує харчування споживачів послуг залізничних компаній та інших організацій залізничного транспорту.

 

{ДСТУ 4281:2004 "Заклади ресторанного господарства. Класифікація". - К: Держстандарт України. - С. 11}

 

 м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

 

Кафе - заклад ресторанного господарства з широким асортиментом страв нескладного приготування, кондитерських виробів і напоїв, в якому застосовується самообслуговування або обслуговування офіціантами. Класифікація кафе представлена на рис.

 м. Хмельницький , вул.Свободи 1а , "СВ - Клуб" , 2-й поверх , ресторан "Стейк Хаус"

Класифікація барів, кафе, закусочних

 

Рис. 1.4. Класифікація барів, кафе, закусочних

 

Кафе можуть бути повносервісними або спеціалізованими. Розрізняють спеціалізовані кафе: кафе-кондитерська, кафе-морозиво, кафе-молочне, кафе-варенична, кафе-пельменна тощо.

 

Різновидом кафе є кав'ярня, кафе-бар, кафе-пекарня, чайний салон. У кав'ярні реалізують широкий асортимент кави із супутніми товарами. Характерною ознакою кафе-бару є наявність барної стійки в торговельному залі кафе або бару, суміжного з торговельним залом кафе. Відмінною ознакою кафе-пекарні є виробництво і продаж булочних та борошняних кондитерських виробів на місці. У чайному салоні пропонують широкий асортимент чаю, а також кондитерські, булочні і борошняні кулінарні вироби. Різновидом кафе є таверна, відмінна ознака якої - наявність страв національної кухні з широким та різноманітним асортиментом алкогольних напоїв, що продаються на розлив.

 

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

 

Кафетерій - заклад ресторанного господарства із самообслуговуванням та асортиментом страв нескладного приготування і напоїв, відмінною ознакою якого є наявність у торговельному залі торговельно-технологічного устаткування, призначеного для роздавання їжі. У навчальних закладах, установах, промислових підприємствах, об'єктах роздрібної торгівлі тощо кафетерій організовує споживання через кафетерійну стійку.

 

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Закусочна, шинок - заклади ресторанного господарства самообслуговування, де переважає асортимент гарячих і холодних закусок, страв нескладного приготування, призначений для швидкого обслуговування споживачів.

 

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Розрізняють спеціалізовані закусочні: галушечна, кулішна, дерунна, сосисочна, млинцева, пиріжкова, чебуречна, піцерія тощо

 

Бар - заклад ресторанного господарства, в якому алкогольні, безалкогольні, змішані напої, страви до них і закупні товари продають через барну стійку.

 

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Розрізняють спеціалізовані бари: винний, пивний, молочний, вітамінний, коктейль-бар тощо

 

Різновидом бару або ресторану є нічний клуб, який працює виключно у нічні години, з організацією різноманітних видовищ і розважально-танцювальних програм з музичним супроводом. Розрізняють нічні клуби з послугами дозвілля: кабаре, більярд, диско тощо. Різновидом бару або ресторану є пивний зал, де продають і організовують споживання широкого асортименту пива із супутною продукцією.

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

 

У Міжнародному стандарті галузевої класифікації видів економічної діяльності (ISIS) ООН виділяють такі види бару: пивні-садки, пивна, пивоварний бар, бар-закусочна.

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

 

Пивні-садки (brasseries, beer gardens) - вид бару, який продає і організовує споживання різноманітного асортименту пива і має озеленений торговельний зал.

 

Пивна (pub) - вид бару, який продає і організовує споживання алкогольних або безалкогольних напоїв, основним з яких є пиво.

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Пивоварний бар (brew pub) - вид бару, в якому варять, продають і організовують споживання пива на місці.

 

Бар-закусочна (snack bar) - вид бару із спеціалізацією за асортиментом закусок та сандвічів (закритих бутербродів).

 

Їдальня - заклад ресторанного господарства для обслуговування певного контингенту споживачів з різноманітним асортиментом продукції власного виробництва і закупних товарів, в якому страви можуть надавати у вигляді скомплектованих раціонів харчування (рис. 1.5).

 

Їдальня функціонує, як правило, за місцем роботи споживачів, у навчальних закладах, військових підрозділах, лікувальних та оздоровчих закладах і місцях соціальної підтримки малозабезпечених верств населення тощо.

 

Дієтична їдальня є різновидом їдальні з асортиментом страв дієтичного харчування.

 

Буфет - заклад ресторанного господарства з обмеженим асортиментом готових страв і напоїв, розміщений у спеціально обладнаному приміщенні або у приміщеннях залізничного, авто-, аеровокзалів тощо, де їжу споживають стоячи чи продають на винос

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

 

Класифікація їдалень і буфетів

 

 

Крім основних типів закладів ресторанного господарства, існує таке поняття, як "заклад швидкого обслуговування".

 

Заклад швидкого обслуговування - це вид закладу ресторанного господарства певного типу, в якому застосовується метод самообслуговування і пропонується обмежений асортимент продукції, що прискорює процес обслуговування.

 

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Фабрика-заготівельня - заклад ресторанного господарства, призначений для механізованого виробництва власної продукції та централізованого забезпечування нею інших закладів ресторанного господарства та об'єктів роздрібної торгівлі.

 

Фабрика-кухня - заклад ресторанного господарства, призначений для централізованого приготування і постачання готової продукції для споживання у різних місцях: в авіакомпаніях, пунктах "їжа на колесах", буфетах, закладах швидкого обслуговування тощо.

 

Домова кухня - заклад ресторанного господарства, призначений для виготовлення кулінарної продукції та продажу її домашнім господарствам. Цей заклад приймає від споживачів замовлення на кулінарну продукцію, булочні та борошняні кондитерські вироби, організовує консультації з питань приготування їжі та споживання її на місці.

 

Ресторани та бари поділяються на класи. Клас закладу визначається за сукупністю відмінних ознак закладу ресторанного господарства певного типу, які характеризують рівень вимог до продукції власного виробництва, закупних товарів, умов їх споживання, організації обслуговування та дозвілля споживачів.

 

За ступенем комфорту, рівнем обслуговування, обсягом надаваних послуг ресторани та бари поділяють на три класи: люкс, вищий та перший, які мають відповідати таким вимогам:

 

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

- характерною ознакою закладів ресторанного господарства класу "люкс" є вишуканість, витонченість інтер'єру, який створюється за індивідуальним проектом з використанням коштовних оздоблювальних матеріалів. Високий рівень комфортності, широкий вибір послуг, які складаються з обов'язкових та додаткових, асортимент, який повністю складається з оригінальних, вишуканих замовних та фірмових страв і виробів, у тому числі з делікатесних продуктів, страв іноземної кухні, виготовлених з екзотичної сировини, - для ресторанів; широкий вибір замовних та фірмових напоїв, коктейлів - для барів;

 

- характерною ознакою закладів ресторанного господарства класу "вищий" є оригінальність, своєрідність інтер'єру, що створюється з урахуванням індивідуальних особливостей підприємства, вибір послуг, комфортність, різноманітність асортименту, в якому не менше половини складають оригінальні, вишукані замовлені та фірмові страви і вироби - для ресторанів; широкий вибір фірмових та замовлених напоїв і коктейлів - для барів;

 м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

- характерною ознакою ресторанів класу "перший" є гармонійність, комфортність, різноманітний вибір послуг, асортимент страв, до якого входять фірмові страви та вироби, напої нескладного приготування; барів - набір напоїв, коктейлів нескладного приготування, у тому числі фірмових.

 

Інші заклади ресторанного господарства на класи не поділяються.

м. Хмельницький  ресторан "Стейк Хаус"

Ресторан "СТЕЙК ХАУС" (СВ)

Запись за 18.02.2017 15:02:56 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Нагадуємо, що, у "Стейк Хаус" проходить кастинг на участь у музичному вечорi "Квартирник". У квартирнику вже приймуть участь: гурт "Limitless", Саксофонiст "Вiталiй Коваль" в дуетi з "Dj Dima Dyomin", "Хрестина Венгер" та багато iнших талановитих учасникiв. Серед них можеш бути й ти! Не зволiкай, як, що ти гарно співаєш чи круто граєш на улюбленому музичному інструменті, маєш свій Music Band, пиши сюди: [id207731503|Віктор Вікарчук] або [id203122026|Dmitriy Muzika]. Квартирник, це чудовий шанс показати себе публіці для молодого виконавця, або провести час в своє задоволення для справжніх профі. Не пропусти! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

Запись за 19.02.2017 19:01:14 +0200 (Вс, 19 фев 2017)
Полюбляєш футбол? Приходь дивитися ТОП матчі Ліги Чемпіонів у "Стейк Хаус" 21го лютого, 21:30, 1/8 фіналу, Баер 04 - Атлетико Мадрид, «Атлетіко» йде до своєї мети - завоювання кубка Ліги Чемпіонів. Чи вдасться німцям стати у нього на шляху? Вболівай за улюблений ТОП клуб разом зі "Стейк Хаус", адже у нас: -Великий екран -Якісний звук -Найкраща кухня та обслуговування. Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 #sv #svclub #steyk #steykhouse #стейкхаус #футбол #football #UEFA #ChampionLiga #Bayer04 #AtleticoMadrid
>> Далее

Запись за 19.02.2017 17:41:20 +0200 (Вс, 19 фев 2017)
Ти голодний? Так давай хутіш до нас у "Стейк Хаус"! Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк Хаус" тут тебе по кормлять як треба. Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

Запись за 19.02.2017 15:08:22 +0200 (Вс, 19 фев 2017)
Проскурівські смаколики Стейк Хаус Видео:
>> Далее

Запись за 19.02.2017 13:30:07 +0200 (Вс, 19 фев 2017)
Медичне підприємство "Біоніка" теж обрало наш конференц зал. Тому що у нас най якісніші конференції! Як що Ви не хочете впадати лицем у багнюку перед своїми партнерами або клієнтами. У нашому конференц залi: - без проблем з інтернетом; - організація трансляції між містами і країнами; - технічна можливість запису будь-якого заходу; - організація фуршету, бенкету, кава-брейку; - у комфортній атмосфері. Ви можете на нас покластися! Ми відповідаємо за те, що робимо! Call: 38 (096) 947 13 13
>> Далее

Запись за 19.02.2017 11:19:02 +0200 (Вс, 19 фев 2017)
Ну от мій перший кулінарний майстер-клас👨‍🍳. Готували десерт під назвою - "Фондан". На вигляд не дуже, а ось на смак супер. Так що дівчатка - звоніть) Кулінар-Владіслав до ваших послуг 😂 @ СВ
>> Далее

Запись за 18.02.2017 18:02:31 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Особлива пропозицiя вiд нашого бармена! Jim Beam Whiskey та Stolichnaya Premium Vodka 1+1=3 Купуй: 2x50мл отримуй 150мл 2х100мл отримуй 300мл 2х0.5л отримуй 1.5л 2х1л отримуй 3л...ну а далi ви самi зрозумiли! Бармен знає, що це те, що вам потрiбно у цей суботнiй вечiр! Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 ! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax #Whiskey #Vodka #Горiлка
>> Далее

Запись за 18.02.2017 17:03:15 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Плани на вечiр? Звiсно вiдпочинок у "Стейк Хаус", тому що у нас особлива нiч яка буває тiльки один раз в мicяць - Deep All Night вiд Dj Dima Dyomin. Що може бути краще в суботнiй вечiр чим приємний вiдпочинок за бокалом напою та соковитим стейком пiд приємну deep house музику. Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 ! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax #dj #music #deephouse
>> Далее

Запись за 18.02.2017 16:02:38 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
I знову м'ясоо! Адже це "Стейк Хаус" Заходь до нас поласувати найкращим у мiстi м'ясом! Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус" Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 Приготуєм вiд душi! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

Запись за 18.02.2017 14:03:18 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Вiдгуки та короткий вiдеозвiт про майстер клас "Шоколадний Фондан". Сподобалось? Слiдкуй за новинами у спільнотах ресторану, та записуйся на наші наступні майстер класи! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax Видео:
>> Далее

Запись за 18.02.2017 13:22:15 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
#ШколаУспіхуХмельницький закінчилась, а от інформація від лекторів залишиться з нами. Всього за 3 дні ми вивчили: - 10 вправ по тімбілдінгу і навчились прописувати проекти від Владислава Гребенюка; - правила тайм менеджменту та основи смм у Каті Черепенко; - дізнались що таке медіа грамотність від Тані Малоголовчук; - опанували ораторське мистецтво з допомогою Михайла Федораса; - з'ясувили як подорожувати та волонтерити по світу з Ярославом Геращенко; - дізнались про віральні відео від Едоардо Скочіоліні; - отрімали потужну дозу мотивації від Віктора Вікарчука; - дізнались про проектний дизайн і менеджмент від Алана Янга; Тож застосуймо ці знання на благо нашого міста і країни!
>> Далее

Запись за 18.02.2017 13:21:29 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Наша команда дууууже вдячна спонсорам #ШколаУспіхуХмельницький! 😇 Дякуємо за те, що ви підтрімуєте молодь, даєте можливість безкоштовно навчатись новому. Без вас було б тяжко! Низький поклін вам: - Мовній школі "OLA" за допомогу у проведені затишного акустичного вечора для наших учасників(https://vk.com/ola.school); - Оздоровчо-розважальному комплексу "СВ-клуб" за надання приміщення, де ми мали змогу проводити лекції( https://vk.com/clubsvcom); - Кондитерській фабриці "АВК"за гостинці(https://vk.com/avkcompany); - Хмельницькому благодійному фонду "Хесед Бешт" у підтримці проведення "Школи Успіху"(https://vk.com/bf_hesedbesht); - Центру розвитку "Пангея Ультіма", які зробили усе можливе для реалізації проекту(https://vk.com/pangeyaultimaclub); - Управлання молоді і спорту при Хмельницькій міській раді за підтримку молодіжних ініціатив міста.
>> Далее

Запись за 18.02.2017 13:03:02 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Фотозвiт з вечора живої музики. 17 лютого для нас виступав вокалiст Олег Липчак. Було неординарно й круто! Слiдкуй за новинами у спільнотах ресторану, та не пропускай самi драйвовi подiї у "Стейк Хаус" Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 ! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

Запись за 18.02.2017 12:03:43 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Заходь до нас на смачний суботнiй обiд у ресторан "Стейк Хаус", що на Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус" тут тебе по кормлять як треба. Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

Запись за 18.02.2017 11:04:19 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Ще трішечки спогадів про 14 Лютого. Відеозвіт з дня усіх закоханих у "Стейк Хаус" Романтичні вечері, святкова прогама вiд мiм дуету «Пармезан» та музично - романтична атмосфера вiд гурту Limitless. Було дуже чудово, цей вечір запам'ятається усім. "Стейк Хаус" завжди радий бачити вас. Слідкуй за інформацією та новинами на наших сторінках та проводь чудові вечори разом з нами на Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 ! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax #Love #Romantic #Valentinesday #ValintinesDay Видео:
>> Далее

Запись за 18.02.2017 10:04:28 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
17 лютого у ресторані "Стейк Хаус" відбувся майстер-клас від кухаря-кондитера, "СВ-Клубу" з приготування шоколадного фондану з кавою. Було дуже цікаво. Слiдкуй за новинами у спільнотах ресторану та записуйся на наші наступні майстер-класи! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

Запись за 18.02.2017 09:05:02 +0200 (Сб, 18 фев 2017)
Доброго cуботнього ранку! Ви ще в байдужо-апатичному станi? Приходьте до нас на ароматну і бадьору каву!!! Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 Заварнимо від душі! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax #GM #Coffe
>> Далее

Запись за 17.02.2017 19:40:26 +0200 (Пт, 17 фев 2017)
Прямо зараз у ресторанi "Стейк Хаус проходить майстер-клас по приготуванню Шоколадного фондану з кавою. Хочеш навчитися сам? Слiдкуй за новинами у спільнотах ресторану, та записуйся на наші наступні майстер-класи! Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 ! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

Запись за 17.02.2017 13:03:24 +0200 (Пт, 17 фев 2017)
Трішки про Deep House музику адже у нас вже завтра 18 лютого Deep All Night, вечір електронної музики. На самому початку цей стиль був наповнений мелодіями, побудованими на старих акордних прогресії. Deep House містить в собі елементи джазу, фанку, соулу і detroit techno. Все це допомагає цьому стилю триматися на піку популярності протягом всього часу. Мелодійне звучання музики, обволікає слухача, занурюючи його в атмосферу спокою і розслаблення. Багатьом даний стиль електронної музики складний до сприйняття. Цей стиль не організовано з метою створення атмосфери танцю і веселощів як Club House. За кількістю вокальних партій він значно поступається своєму побратиму Vocal House. Любителі мінімалістичного напрямки Tribal House знайдуть знайомі мотиви в Deep House музиці. Deep House з першої хвилини свого звучання, занурює в атмосферу релаксу. Ця музика заснована для того, щоб людина могла відпочити своїм внутрішнім світом під розслаблюючу мелодію. Неквапливий ритм, глибоке атмосферне звучання припаде до смаку не тільки любителям електронної танцювальної музики, а й слухачам інтелектуальної електроніки. 18 Лютого тільки відбірний Deep House від Dj Dima Dyomin, який забезпечить вам хороший настрій та комфортну атмосферу у вашому улюбленому ресторані. Замовлення столиків : (096) 947 13 13 Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 ! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax #dj #music #deephouse
>> Далее

Запись за 17.02.2017 12:04:16 +0200 (Пт, 17 фев 2017)
Стейк із сьомги, смакота, пальчики оближеш. Проголодався? Заходь на обід у "Стейк Хаус" Свободи 1А, "СВ Клуб", 2-й поверх, Ресторан "Стейк-Хаус". Замовлення столиків : 38 (096) 947 13 13 ! #steyk #sv #steykhouse #svclub #стейкхаус #rest #relax
>> Далее

новотна лента ресторан "Стейк Хаус" Хмельницький

Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Кафе, рестораны и бары на карте Хмельницка UkrNET - поисково-информационный ресурс Индекс цитирования.